Klubbat för:
450 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
AXEL OLSON (1899-1986): ´´Cassis´´, signerad och daterad Axel Olson 1951, färgteckning, ca 19x23 cm
Zustandsbeschreibung
835362
2020-11-04
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner