Klubbat för:
3 800 SEK
Schätzwert
2 000 SEK
Beschreibung
SÄNGBORD, 1 par, teak, 1950/60-tal, AB Carlström & Co Möbelfabrik, med låda i sargen, etikettmärkta, höjd ca 52, 47x33 cm
Zustandsbeschreibung
Bruksslitage
835366
2020-11-13
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner