Nattduksbord

Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord
Nattduksbord

Klubbat för:

3 800 SEK

Schätzwert

2 000 SEK

Beschreibung

SÄNGBORD, 1 par, teak, 1950/60-tal, AB Carlström & Co Möbelfabrik, med låda i sargen, etikettmärkta, höjd ca 52, 47x33 cm

Zustandsbeschreibung

Bruksslitage

835366

2020-11-13