LEGO

LEGO
LEGO
LEGO
LEGO
LEGO
LEGO
LEGO
LEGO
LEGO
LEGO

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LEGO, traktor med vält, 1900-talets mitt, plast och trä, etikettmärkta, längd ca 26 cm

Bruksslitage, saknar delar

835371

2020-11-11