Stolar Kohorn Knud Færch
Klubbat för:
44 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
KNUD FAERCH ,"Kohornsstol", stolar, 6 st, Slagelse Møbelværk, Danmark, 1960-tal, model 251, teak, stoppad sits ljus klädsel, stämpelmärkning, sitthöjd ca 44 cm
Klädsel med slitage, smärre bruksslitage, slagskada
835372
2020-11-04