Samling leksaker

Samling leksaker
Samling leksaker
Samling leksaker
Samling leksaker
Samling leksaker
Samling leksaker
Samling leksaker
Samling leksaker
Samling leksaker
Samling leksaker
Samling leksaker
Samling leksaker

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

SAMLING PLÅT-, PLAST- och TRÄLEKSAKER, 22 st, bl a Techno och Matchbox, vissa mekaniska.

Skador, slitage, ej kompletta, ej funktionstestade, SAV garanterar ej funktionen

835374

2020-11-10