Klubbat för:
1 600 SEK
Utropspris
8 000 SEK
JAMES WALSHAM BALDOCK (1825-1898): Engelskt landskap med hästekipage och hässja, signerad och daterad J Baldock 1872, olja på duk uppfodrad på träpannå, ca 35x50 cm
835379
2020-11-08
Gör en kostnadsfri värdering här