James Baldock

James Baldock
James Baldock
James Baldock
James Baldock
James Baldock
James Baldock

Klubbat för:

1 600 SEK

Utropspris

8 000 SEK

JAMES WALSHAM BALDOCK (1825-1898): Engelskt landskap med hästekipage och hässja, signerad och daterad J Baldock 1872, olja på duk uppfodrad på träpannå, ca 35x50 cm

835379

2020-11-08