Okänd konstnär olja på duk

Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk
Okänd konstnär olja på duk

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

800 SEK

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, stilleben med blommor och fruktfat, olja på duk, signerad J B Dubois, 1900-tal, 53 x 67 cm.

Enstaka mindre krackelyr.

835393

2020-11-18