Klubbat för:
600 SEK
Utropspris
800 SEK
OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, landskap, omkring sekelskiftet 1900, olja på pannå, monogramsignerad, 24 x 39 cm.
835397
2020-11-23
Gör en kostnadsfri värdering här