Oskar Bergman färglitografi

Oskar Bergman färglitografi
Oskar Bergman färglitografi
Oskar Bergman färglitografi
Oskar Bergman färglitografi
Oskar Bergman färglitografi
Oskar Bergman färglitografi

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): "Från Uppsalaslätten", signerad Oskar Bergman, 102/250, färglitografi, bildmått ca 51x70 cm

835404

2020-11-04