Fåtölj SM Wincrantz
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FÅTÖLJ, "Rondo", S.M. Wincrantz Möbelindustri, Skövde, 1960-tal, svart konstläder, förkromat underrede med snurrmekanism, lös sittplymå, sitthöjd ca 40, totalhöjd 69 cm
Bruksslitage, sittplymå med smärre lagning
835406
2020-11-04