Klubbat för:
1 400 SEK
1 500 SEK
JEAN LEGROS (Frankrike, 1917-1981): Fönsterutsikt, signerad och daterad Legros-46, olja på pannå, ca 46x38 cm
Ram med skador
835413
2020-11-05