Jean Legros olja

Jean Legros olja
Jean Legros olja
Jean Legros olja
Jean Legros olja
Jean Legros olja
Jean Legros olja

Klubbat för:

1 100 SEK

1 500 SEK

JEAN LEGROS (Frankrike, 1917-1981): Rumsinteriör, signerad och daterad Legros-47 (?), olja på pannå, 41x23cm

835414

2020-11-05