Litografi stockholms stadshus
Valmis
2020-11-14
835419
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
OKÄND KONSTNÄR, färglitografi, motiv över Stockholm stadshus, signerad PT samt otydlig signatur, bildmått 38,5x54 cm