Litografi stockholms stadshus

Litografi stockholms stadshus
Litografi stockholms stadshus
Litografi stockholms stadshus
Litografi stockholms stadshus
Litografi stockholms stadshus
Litografi stockholms stadshus

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

OKÄND KONSTNÄR, färglitografi, motiv över Stockholm stadshus, signerad PT samt otydlig signatur, bildmått 38,5x54 cm

835419

2020-11-14