Carl Otto Hultén färglitografi
Valmis
2020-11-14
835421
| Korkein tarjous | 400 SEK |
| Arviointi | 1 000 SEK |
CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Komposition, signerad, C. O. Hultén och numrerad 74/100, färglitografi, bildmått ca 39,5x56 cm