Carl Otto Hultén färglitografi

Klubbat för:

400 SEK

Utropspris

1 000 SEK

CARL OTTO HULTÉN (1916-2015): Komposition, signerad, C. O. Hultén och numrerad 74/100, färglitografi, bildmått ca 39,5x56 cm

835421

2020-11-14