Andreas Wargenbrant skulptur
Valmis
2020-11-04
835427
| Korkein tarjous | 4 200 SEK |
| Arviointi | 6 000 SEK |
ANDREAS WARGENBRANT (född 1967): "I´m all yours" Unicorn, brickmärkt och numrerad 26/50, förgylld brons, höjd ca. 46 cm