Byrå 1900-talets andra hälft

Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft
Byrå 1900-talets andra hälft

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

2 000 SEK

BYRÅ, 1900-talets andra hälft, 3 lådor, vitmålad, beslag i mässing, höjd ca 75, 85x37 cm

Renoverade, senare beslag, smärre slitage, nyckel saknas

835430

2020-11-04