Vikskärm orientalisk
Klubbat för:
1 100 SEK
Utropspris
2 000 SEK
VIKSKÄRM, 1900-tal, orientalisk, 5 sektioner, träskuren delvis genombruten dekor av bl a påfåglar och blomsterslingor, höjd ca 177, bredd per sektion ca 38 cm
Smärre slitage, ben med avslag/bortfall
835431
2020-11-04