Vikskärm orientalisk

Vikskärm orientalisk
Vikskärm orientalisk
Vikskärm orientalisk
Vikskärm orientalisk
Vikskärm orientalisk
Vikskärm orientalisk
Vikskärm orientalisk
Vikskärm orientalisk

Klubbat för:

1 100 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VIKSKÄRM, 1900-tal, orientalisk, 5 sektioner, träskuren delvis genombruten dekor av bl a påfåglar och blomsterslingor, höjd ca 177, bredd per sektion ca 38 cm

Smärre slitage, ben med avslag/bortfall

835431

2020-11-04