Matskedar silver

Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver
Matskedar silver

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

4 000 SEK

MATSKEDAR, 11 st, silver, 1800-tal, bl a Gustaf Otto Sjöberg Falun, gammal svensk modell, längd ca 22 cm, vikt ca 733 g

Delvis monogram, ett skaft med slitage

835432

2020-11-05