Alvar Aalto bord H93

Alvar Aalto bord H93
Alvar Aalto bord H93
Alvar Aalto bord H93
Alvar Aalto bord H93

Klubbat för:

600 EUR

Utropspris

800 EUR

ALVAR AALTO, BORD H93, Artek 1900-talets slut, alm, utdragbart bord med HL2 ben, 1 st iläggsskiva 56 cm, diameter 127 cm, höjd 72,5 cm.

Ställvis slitage.

835434

2020-11-16