Kaffeskedar teskedar silver

Kaffeskedar teskedar silver
Kaffeskedar teskedar silver
Kaffeskedar teskedar silver
Kaffeskedar teskedar silver
Kaffeskedar teskedar silver
Kaffeskedar teskedar silver
Kaffeskedar teskedar silver
Kaffeskedar teskedar silver
Kaffeskedar teskedar silver
Kaffeskedar teskedar silver

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KAFFESKEDAR, 8+3, TESKEDAR, 9+8+6+1+1, silver, 18/1900-tal, udda modeller, vikt ca 576 g

Delvis monogram o gravyr, enstaka slitage

835438

2020-11-05