PETER DAHL: Farmors hus

PETER DAHL: Farmors hus
PETER DAHL: Farmors hus
PETER DAHL: Farmors hus
PETER DAHL: Farmors hus

Klubbat för:

5 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

PETER DAHL (född 1934): Farmors hus, signerad Peter Dahl, färglitografi, bladmått ca 38x32 cm

835442

2020-12-19