Skåp Jugend

Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend
Skåp Jugend

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SKÅP, fanerat i valnöt, omkring år 1900, jugend, fem lådor, skåpsdörrar med hyll- och lådinredning, beslag i mässing, höjd ca 160, 81x49 cm, nyckel saknas

Ställvis blekt, slitage, dörrlist släppt, nyckel saknas

835444

2020-11-04