Carl Malmsten skåp Undantaget
Klubbat för:
2 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, "Undantaget", vitrinskåp, fanérat körsbär, överskåp invändigt med 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, skyltmärkt, höjd ca 177, 96x36 cm
Repor på vitrinskåpets nedre del, bruksslitage, blekt
835456
2020-11-04