Carl Malmsten skåp Undantaget

Carl Malmsten skåp Undantaget
Carl Malmsten skåp Undantaget
Carl Malmsten skåp Undantaget
Carl Malmsten skåp Undantaget
Carl Malmsten skåp Undantaget
Carl Malmsten skåp Undantaget
Carl Malmsten skåp Undantaget
Carl Malmsten skåp Undantaget
Carl Malmsten skåp Undantaget
Carl Malmsten skåp Undantaget

Klubbat för:

2 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

CARL MALMSTEN, "Undantaget", vitrinskåp, fanérat körsbär, överskåp invändigt med 3 hyllplan i glas, utdragbar skiva, skyltmärkt, höjd ca 177, 96x36 cm

Kuntoraportti

Repor på vitrinskåpets nedre del, bruksslitage, blekt

835456

Päivämäärä:

2020-11-04