Klubbat för:
560 EUR
Utropspris
400 EUR
ALVAR AALTO, HATT HYLLA / KLÄDHÄNGARE, Artek, 1900-talets mitt, lackad björk, tillverkarens stämpel, längd 90 cm,
Åldersrelaterat slitage, omändrad
835459
2020-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här