Pentti Lumikangas etsaus

Pentti Lumikangas etsaus
Pentti Lumikangas etsaus
Pentti Lumikangas etsaus
Pentti Lumikangas etsaus
Pentti Lumikangas etsaus
Pentti Lumikangas etsaus
Pentti Lumikangas etsaus
Pentti Lumikangas etsaus

Klubbat för:

90 EUR

Utropspris

150 EUR

PENTTI LUMIKANGAS (1926-2005) lusthus, signerad samt daterad 1980, etsning, XXII/XXV, 25x18 cm

835461

2020-11-17