Spegelbyrå

Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå
Spegelbyrå

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

2 500 SEK

SPEGELBYRÅ, 1900-talets början, jugend, betsad björk, mäössingbeslag, fasettslipat spegelglas, höjd 180, 120x55 cm, nyckel medföljer

Ytskador, märken

835473

2020-11-07