Klubbat för:
130 EUR
Utropspris
200 EUR
JUHANA BLOMSTEDT (1937-2010) 2 st serigrafier, "farlig barnkammare I & II", signerade samt daterade -06, numrerade 64/80, EA 15/20, ca 9x14 cm
835476
2020-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här