Juhana Blomstedt 2 st

Juhana Blomstedt 2 st
Juhana Blomstedt 2 st
Juhana Blomstedt 2 st
Juhana Blomstedt 2 st
Juhana Blomstedt 2 st
Juhana Blomstedt 2 st
Juhana Blomstedt 2 st
Juhana Blomstedt 2 st
Juhana Blomstedt 2 st
Juhana Blomstedt 2 st
Juhana Blomstedt 2 st
Juhana Blomstedt 2 st

Klubbat för:

130 EUR

Utropspris

200 EUR

JUHANA BLOMSTEDT (1937-2010) 2 st serigrafier, "farlig barnkammare I & II", signerade samt daterade -06, numrerade 64/80, EA 15/20, ca 9x14 cm

835476

2020-11-17