Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
2 500 SEK
UPPLÄGGNINGSSKÅLAR, 1 par, silver, stämplade J.T (Jacob Tostrup, Oslo), rokokobrätte, höjd 4, 25x17 cm, vikt 546 g
Monogram, slitage och mindre bucklor
835484
2020-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här