Uppläggningsskålar silver

Uppläggningsskålar silver
Uppläggningsskålar silver
Uppläggningsskålar silver
Uppläggningsskålar silver
Uppläggningsskålar silver
Uppläggningsskålar silver
Uppläggningsskålar silver
Uppläggningsskålar silver
Uppläggningsskålar silver
Uppläggningsskålar silver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

2 500 SEK

UPPLÄGGNINGSSKÅLAR, 1 par, silver, stämplade J.T (Jacob Tostrup, Oslo), rokokobrätte, höjd 4, 25x17 cm, vikt 546 g

Monogram, slitage och mindre bucklor

835484

2020-11-04