Elis Bergh ett par vaser

Elis Bergh ett par vaser
Elis Bergh ett par vaser
Elis Bergh ett par vaser
Elis Bergh ett par vaser
Elis Bergh ett par vaser
Elis Bergh ett par vaser

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

1 000 SEK

ELIS BERGH, Kosta, ett par vaser, i gråtonat glas, signerade Kosta samt 1940, B 343, höjd ca 20 cm

repor under fot

835488

2020-11-15