Klubbat för:
800 SEK
Utropspris
1 200 SEK
SKÅL på fot, silver, senempire, dekor i relief, stämplad Tostrup Oslo 1842, invändigt förgylld, höjd 14 cm, vikt 262 g
Sliten förgyllning, lös i fattningen, mindre bucklor
835491
2020-11-04
Gör en kostnadsfri värdering här