Gitt Lindberg

Gitt Lindberg
Gitt Lindberg
Gitt Lindberg
Gitt Lindberg
Gitt Lindberg
Gitt Lindberg

Klubbat för:

1 000 SEK

Utropspris

2 000 SEK

GITT LINDBERG, (1900-tal), Äpplet faller inte långt .... olja med collage, 82x68 cm, signerad och betitlad samt egenhändigt delvis bemålad ram

835517

2020-11-05