Marja Hakala litografier

Marja Hakala litografier
Marja Hakala litografier
Marja Hakala litografier
Marja Hakala litografier
Marja Hakala litografier
Marja Hakala litografier
Marja Hakala litografier
Marja Hakala litografier
Marja Hakala litografier
Marja Hakala litografier

Klubbat för:

30 EUR

Utropspris

150 EUR

MARJA HAKALA (född 1947) 2 st litografier, blad, signerade samt daterade -01, 27x27 cm

835525

2020-11-17