Sybord empirestil

Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil
Sybord empirestil

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SYBORD, fanérad, empirestil, 1900-tal, lyra på fyrpassformad fot, tassfötter, en låda, höjd 69, 67x48 cm

Bruksslitage och märken

835526

2020-11-05