Frank Brunner etsning

Frank Brunner etsning
Frank Brunner etsning
Frank Brunner etsning
Frank Brunner etsning

Klubbat för:

1 700 SEK

2 000 SEK

FRANK BRUNNER (f. 1971), "The Colony", signerad och daterad, E.A, carborundum färgetsning, bladmått 64x96 cm, oramat.

835536

2020-11-04