Klubbat för:
35 EUR
Utropspris
150 EUR
LARS HOLMSTRÖM (född 1949) "sigma, projektio", signerad samt daterad -90, serigrafi, 12/15 TPL´A, 61x90 cm
835537
2020-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här