Klubbat för:
1 400 SEK
Utropspris
2 000 SEK
TORUN MUNTHE (1891-1993): Stilleben med blommor i vas , signerad och daterad Torun Munthe 1917, olja på pannå, ca 26x32
835538
2020-11-09
Gör en kostnadsfri värdering här