TORUN MUNTHE

TORUN MUNTHE
TORUN MUNTHE
TORUN MUNTHE
TORUN MUNTHE

Klubbat för:

1 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

TORUN MUNTHE (1891-1993): Stilleben med blommor i vas , signerad och daterad Torun Munthe 1917, olja på pannå, ca 26x32

835538

2020-11-09