Bertil Fridhagen matbord
Klubbat för:
8 800 SEK
Utropspris
4 000 SEK
BERTIL FRIDHAGEN, matbord, Bodafors Möbelfabrik, 1960-tal, teakfanér, höjd ca 74, diameter 115 cm, 2 iläggsskivor vardera bredd 55 cm
Bruksslitage, bordsskiva med något flammig yta, smärre märken
835541
2020-11-04