Bertil Fridhagen matbord

Bertil Fridhagen matbord
Bertil Fridhagen matbord
Bertil Fridhagen matbord
Bertil Fridhagen matbord
Bertil Fridhagen matbord
Bertil Fridhagen matbord
Bertil Fridhagen matbord
Bertil Fridhagen matbord
Bertil Fridhagen matbord
Bertil Fridhagen matbord

Klubbat för:

8 800 SEK

Utropspris

4 000 SEK

BERTIL FRIDHAGEN, matbord, Bodafors Möbelfabrik, 1960-tal, teakfanér, höjd ca 74, diameter 115 cm, 2 iläggsskivor vardera bredd 55 cm

Bruksslitage, bordsskiva med något flammig yta, smärre märken

835541

2020-11-04