Spegel förgylld

Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld
Spegel förgylld

Klubbat för:

3 800 SEK

Utropspris

2 000 SEK

SPEGEL, förgylld, genombrutet krön, blandstil, tidigt 1900-tal, ca 190x73 cm

Slitage, enstaka bortfall av förgyllning

835545

2020-11-05