Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 delar, silver, 1800/1900-tal, bestående av kaffekanna, gräddkanna och sockerskål, olika tillverkare, empirestil, kannan stämplad ABH (firma Bernhard Herz) Stockholm 1909, höjd 8-22 cm, vikt med trähandtag 753 g

Slitage

835550

2020-11-04