Dux soffgrupp

Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp
Dux soffgrupp

Klubbat för:

4 000 SEK

Utropspris

6 000 SEK

DUX, soffgrupp, 3 dlr, 1960/70-tal, klädd i grön plyschklädsel, bestående av: 2 soffor, fåtölj, soffornas längd 160 resp 205, sitthöjd ca 39 cm

Bruksslitage, fläckar, smärre hål

835551

2020-11-04