Carl Malmsten fåtölj Husfadern
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
CARL MALMSTEN, fåtölj, "Husfadern", AB O.H. Sjögren, Tranås, lös sittdyna med resår, röd ullklädsel, märkt med plakett, sitthöjd 42 cm
Kuntoraportti
Slitage, smärre skador
835567
Päivämäärä:
2020-11-05