Carl Malmsten fåtölj Husfadern

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

CARL MALMSTEN, fåtölj, "Husfadern", AB O.H. Sjögren, Tranås, lös sittdyna med resår, röd ullklädsel, märkt med plakett, sitthöjd 42 cm

Kuntoraportti

Slitage, smärre skador

835567

Päivämäärä:

2020-11-05