Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
CARL MALMSTEN, fåtölj med fotpall, Farmor samt Häggbom, AB O.H Sjögren, röd ylleklädsel, fåtölj med nackkudde, sitthöjd ca 42 cm
Klädsel med slitage och smärre skador
835571
2020-11-05
Gör en kostnadsfri värdering här